FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7663526
nr 766 3526
CHAIRS
one pair, 19th century, , wear, repaired.
1 par, 1800-tal,
Condition: slitage, lagad
SEK 350
Monday July 2 2012
at 19:14:18
300 kr
250 kr